Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma hizmetini şehiriçi ve şehirler arası nakliyat olarak tüm il ve ilçelere ulaştıran müşterisine teknolojik nakliye çözümlerini ilk uygulayan firmamız modern nakliyenin odan noktasındaki firmadır.  Yüksek katlarda asansörlü nakliye hizmetlerimizden de yararlanarak zaman ve emek tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bu anlamda memnuniyetin artmasına yönelik etkili çözümler geliştirilmektedir.

asansörlü taşımaAsansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma hizmetlerinde yüksek katlara çıkabilen araçlar vardır. Bunlar yere sabitlenir ve araca bağlı uzun yük taşıma bölüm, eşyaların yükleneceği ya da boşaltılacağı kata çıkar. Balkon varsa araç bu bölüme gelir, sonra da buradan eşya yüklemesini yapar. Taşıma sırasında eşyalar düşmez, yani araç eğimi, teknik detayları, eşyaların yüklenmesi sonrasında eğim ayarı da gereken şekilde ayarlanmıştır. Bu makineler son derece önemlidir. Çünkü 15 katlı bir binada eşyaların asansör olmadan çıkarılması büyük bir risk olur.

Asansörlü Evden Eve Taşıma

Asansörlü taşıma fiyatları taşıma işleminin olacağı yere ve eşya yoğunluğuna göre değişebilir. Bunlara ek olarak farklı maddeler de fiyatlarda belirleyicidir. Piyasada genel asansör nakliyat durumu, insanların taşınma eğilimleri, benzin fiyatlarında zam durumu, hizmet kalitesi gibi ayrıntılar önemlidir. Firmamız ücretsiz eksper ve sigortalı taşımacılık işlemleriyle memnuniyetiniz doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bütçe planı yapan ve çok sık taşımacılık işlemleri yaptırması gereken kişi ve kurumlar mutlaka sözleşme için teklif istemelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05373123488