Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliye müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve alanımızdaki kalite standartlarını aha yükseltmek adına sunmuş olduğumuz hizmettir.  Ayrıca hizmetlerimiz arasında sigortalı taşımacılık, şehirler içi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti, asansörlü taşımacılık ve profesyonel ambalajlama hizmetleri de yer almaktadır. Tüm bu hizmetler alacağınızın hizmetin kalitesini hayli yükselmektedir. Ayı zamanda taşınma süresince eşyalarınızı güven altında olmasını temin etmektedir.

evden eve nakliyeEvden Eve Nakliye

Evden eve nakliye de fiyatlar genel anlamada eşya miktarınıza bulunduğunuz konuma göre belirlenmektedir. Bu belirmenin yapılmasının sebebi,  tercih edilen ambalaj miktarınızın eşya miktarınızla ve aynı zamanda eşyalarınızın çeşitleri ile ilgili olmasıdır. Aynı zamanda eşya miktarının artması hem iş gücünü hem de harcanan zamanı da artıracaktır. Eşya miktarına göre araç seçimi de alacağınız ücretler konusunda belirleyici olan konulardan bir tanesidir. Aracın kapasitesi, eşyalarınızın ne kadar olduğuna göre belirlenmektedir. Asansör sisteminin çalışma süresi de eşyalarınızın ne kadar olduğu ile ilgili bir konudur. Asansör için tercihe dilen sepetin büyüklüğü de evden eve ücretlerini etkilemektedir.

Evden eve nakliyat firmaları taşımayı gerçekleştirirken önceliğini sizlerin düşüncelerini önerilerini göz önünde bulundurarak çalışma planı oluşturmaya verir. Verilen fiyat tek fiyattır. Diğer nakliye firmaları gibi haklı yada haksız bahaneler uydurarak fiyat artışına gitmez. Bunun başlıca nedeni hizmet öncesi sunacağımız ekspertiz hizmeti ile hazırlayacağımız hizmet sunma planlama yöntemidir.

İstanbul Evden Eve Nakliye

Firmamız verdiği evden eve nakliye hizmeti ile memnun müşteriler  kazanmakta ve her geçen gün müşteri potansiyelini arttırmaktadır. Bu başarısı ile firmamız, sektörde en kurumsal firma olarak yoluna devam etmektedir. Firma çalışanlarımız siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak adına özverili bir şekilde işlerini yerine getirmektedir. Firmamız İstanbul ilimiz sınırları içerisinde her türlü evden eve nakliyat işlerinde sizlere çözümler sunmaktadır. Sadece şehir içi değil, şehir dışında da nakliye çözümleriniz firmamız tarafından hızlı bir şekilde yerine getirilir. İster şehir içi isterseniz de şehirler arası nakliyat işlerinizde siz de bizleri arayın sigortalı bir şekilde taşının.

Ücretleri etkileyen bir diğer konu eşyalarınızın şehir içi ya da şehirlerarası taşınıp taşınmaması olmaktadır. Şehir içi mesafeler daha kısa iken şehirlerarası mesafeler daha uzun olduğundan akaryakıt giderlerinin karşılanması için bir miktar daha fazla ücret artışı olmaktadır. Nakliyat araçlarımızın her amortisörlü olup,  özel mobilya iç kaplama araçlar olduklarından eşyalarınız şehirlerarası mesafelerde dahi güvenli bir şekilde taşınmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05373123488