Hakkımızda

Bugün Nakliye sektöründe Atiker Nakliyat firmamızın başarısı ile taleplerinin aynı oranda yükselmesi asla tesadüf değil, yöneticisi, ekibi ve müşterisi iel koordineli ve uyum içinde çalışarak hareket etmesi hataların görülüp aynı anda önlem alınması bugün firmamızın kurumsal kimliği ile hareket eden hizmet götüren firmaların üstünde yeralmasına sebep olmuştur. Evden Eve Nakliye sektörü, verilecek hizmetin nceden planlanmasını gerektiren hizmetin en ciddi şekilde yapılmasını gerektiren bir hizmet türü olup, birçok firma bu alanda müşterisine verdiği %100 memnuniyet ve güven garantisini yerine getirememektedir..

atiker nakliyatAtiker Evden Eve Nakliyat

ATİKER EVDEN EVE NAKLİYAT olarak, verdiğimiz her sözün garantisi gene kendimiz olduğumuzu bu hizmet alan müşterilerimizin memnuniyeti ile ölçtüğümüzü unutmayınız. Sizde İletişim adreslerimizde yazan telefon, adres ve msn adresimizden bize ulaşabilir müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir nakliye hizmetimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir, antlaşma sağlanması halinde ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Yenilikçi olmak ve teknolojiyi yakından takip etmek bizim için asla lafta kalan bir davranış değildir. Yurt içi ve yurt dışındaki fuarlara yönetim düzeyinde katılarak en son teknolojik gelişmelerden en önce faydalanmaktayız. Satın almış olduğumuz bu teknolojileri personelimize gerekli eğitime verdikten sonra siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Biliyoruz ki sizlerin güvenliği her şeyden önce gelmektedir. Evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde taşımacılık konusunda her zaman bir adım önde olacağız

05373123488