Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hizmeti kurumsal taşımacılığın alanında olan özenli bir çalışma gerektiren mutlaka çalışacak personelin alanında uzman kullanılacak malzemelerin yeterli olması gereken bir hizmet türüdür. Özel asansör taşımacılığı için de uygun araçlardan yola çıkılıyor. Firmaların bu araçlar üzerinden ofislerde ki ürünleri taşıması ve yerleştirmesi sağlanıyor.

ofis taşımacılığıİstanbul Ofis Taşıma

Özellikle yüksek katlarda bulunan ofisler adına vinçlerden faydalanmak doğru olacaktır. Ağır eşyaların olması da vinçlerle taşınmanın mantıklı olduğunu gösterecektir. 15 katlı ya da 18 katlı olarak farklı vinç ebatları bulunuyor. Bu kat sayılarının ofisin bulunduğu binaya ve kata göre değiştiğini söylemeliyiz. Ofis taşıma sırasında asansörlü taşıma nın da  titizlikle sunulması ve geçerli önlemlerin alınması da önemlidir. Önlemlerin özellikle de ağır eşyalara yönelik olması gerekiyor. Mobilya ya da beyaz eşyaların zarar görmemesi için paketlemelerin dahi önemli olduğu biliniyor. Tüm bu detayları ele alan uzman firmalarla taşıma işlemlerine yer vermek gereklidir.

Ofis Taşımacılığı

Taşımacılık sigortası sayesinde eşyaların ve ürünlerin garantisini sağlayabilirsiniz. Risk durumlarına bağlı olarak firmaların bu konuda da çalışmaları bulunuyor. Anlaşmaların yapılması halinde sigorta kapsamında da avantajlı olabilirsiniz. Taşınma ya da yerleştirme sırasında ortaya çıkacak olan risk durumlarına yönelik çalışmalar yapılıyor. Ofis taşımacılığı esnasında herhangi bir mağduriyetin olmaması için bu sigortalar faydalıdır. Çünkü zararın geçerli firma üzerinden ödenmesi söz konusudur. Firmaların risk durumlarına yönelik sözleşmeler üzerinden bilgi verdiğini göreceksiniz. Tüm bu bilgileri okumalı ve arkasında imza atarak anlaşmanızı sunmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05373123488