Şehiriçi Nakliyat

şehiriçi nakliyatŞehiriçi nakliyat işleri bireyler tarafından yoğunca istenmektedir.. İstanbul Evden eve taşımacılıkta en başta dikkate bulundurulan bap nakliyat fiyatıdır. İstenilen bedeller arasındaki fark birtakım müşterilerimizi taşınmadan önce düşündürürken, birtakım müşterilerimizi de şartlardaki noksanlığa yuvarlandıktan sonra taşımacılık sonrasında kaygılandırmaktadır.

İstanbul Şehiriçi Nakliyat

Fiyatlandırma konusundaki önceliğinizi hangi doğrultuda hazırlayacağınız hakkında kısaca yeteneklerimizi eriştirmemiz yaraşacaktır.  İlkönce açıkça konuşulması lüzumlu bir mevzu var ki o da şehiriçi evden eve nakliyat ‘ı  600- 800 liraya ev taşıması fiyatı veren nakliyatçıların kayda değer olmadığıdır.  Bu nedenle iyi kurumun bayağı masrafları olmaktadır. Bu inanca hangi doğrultuda vardığımızı irdeleyelim.. Temel ücretlendirmede temel bulundurulan bir ev nakli için (3+1 ikinci kattan ikinci kata) düzenlenecek İstanbul nakliye etüdünde dört eleman, bir kamyon şoförü olmak üzere toplam beş kişi görev alır.
parça eşya taşımacılığı

Alışılagelmiş şartlarda ev nakliyesinde becerikli bir elemanın günlük maliyeti 90 lira civarında olmaktadır. Beş kişinin aritmetik bedeli 500 liraya denk gelir. Böyle 1 taşıma etüdünde minimum 100 TL ambalaj levazımı tüketilmektedir ki nakliyenin sağlığa uygun olması düşünümünden alınan ambalaj levazımlarının tutarı çoğalacaktır. Yaklaşık 150  lira ücretinde ambalaj tüketilecektir. Öte yandan alınan pikabın mazot ve amortisman tutarı olarak yaklaşık 100 ile 150 lira arası masrafı vardır.

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Başlı başına bu giderler 850 lira taşıma fiyatı oluşmaktadır ki bu kadara şehiriçi nakliyat hizmetini veren nakliyatçıların bu tutarlara evden eve nakliyat yapamayacakları için başvurdukları ticaret cambazlıkları, halkımızın başına ne sıkıntılar açtığını sizlerde anlamışsınızdır. Son olarak İstanbul taşıma bitiminde müşterisin memnun edebilen çok az sayıda şirket bulunmaktadır ve bu teşekkülleri yalnızca telefon görüşmelerine bile bakarak çok kolay bir şekilde anlayabilirsiniz… İstanbul evden eve nakliyat firması kalitesi İle tanışın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05373123488